Klan Dobrych Vampirów

Jest to strona poświęcona Klanowi Dobrych wampirów….

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-01-14 11:42:01

 Sebastian

Lider

Zarejestrowany: 2010-01-13
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Rangi

Rangi w Klanie
Ranga 1 ( nowy członek ) - to ranga która daje status przynależności do klanu….. ( informuje innych ze należysz do klanu )
- rangę tą otrzymuje się od razu po zapisaniu się do Klanu Dobrych Vampirów…


Ranga 2( Wojownik ) - to ranga która daje swojemu posiadaczowi  możliwość , czytania wiadomości , pisanie wiadomości , czytanie wiadomości od klanu……….
- Rangę tą automatycznie otrzymuje każdy użytkownik który przez 7 dni po zapisaniu się do klanu…. Nie przy stworzył Liderowi lub Admin żadnych problemów…. ( Admin lub lider nie musieli wam przypominać o czym takim jak składki ) 


Ranga 3
( Mistrz ) ta ranga oferuje swojemu użytkownikowi  całkowity dostęp do opcji  wiadomości !!! (czytanie  wiadomości , pisanie wiadomości , czytanie wiadomości od klanu, kasowanie wiadomości, pisanie masowej wiadomości do wszystkich członków twojego  klanu )
- Aby otrzymać tą rangę trzeba ofiarować w prezencie na konto klanu 10.000 zł
UWAGA : przed wpłatą trzeba poinformować Admin lub Lidera ze to nie jest składka !!! tylko prezent dla klanu……. 



Ranga 4
( Niepokonany ) ta ranga to brat bliźniak rangi trzeciej z tym wyjątkiem  ze użytkownik tej rangi otrzymuje dodatkowo możliwość  zarządzania złotem !!!   (^^,)

- By muc zostać posiadaczem tej rangi…. Trzeba zwerbować nowego członka dla klanu ( min 8 poziom )
UWAGA : po zwerbowaniu nowego członka trzeba napisać wiadomość do Admin lub lidera klanu !!!
PRZYKŁADOWA WIADOMOŚĆ – Zwerbowałem/am dla klamu ??????? (imię zwerbowanego gracza ) proszę o przyznanie mi wyszej rangi……   



Ranga 5
( Legenda ) jako legenda posiadasz dostęp do opcji Mistrz Wojny...
- O tą rangę zupełnie za darmo może starać się każdy który jest w klanie dłużej niż 3 miesiące ( moja ekipa tak trzymać  )


Ranga 6
( Heros ) TO specjalna ranga pozwalająca rozpocząć klanowy rytuał  !!!!!!
- Aby otrzymać tą rangę trzeba ofiarować w prezencie na konto klanu 25.000 zł
UWAGA : przed wpłatą trzeba poinformować Admin lub Lidera ze to nie jest składka !!! tylko prezent dla klanu…….




Ranga 7
( Admin ) Administrator ma dostęp do wszystkich opcji klanu, jest to ranga dla zasłużonych...
- Żeby otrzymać  tą rangę trzeba być aktywnym na str domowej klanu…..
( na forum trzeba uzyskać rangę heros by muc zostać admin w Klanie Dobrych Vampirów )





Rangi na forum
Ranga 1
( Nowy członek ) - Rangę tą otrzymujesz od razu po zarejestrowaniu się na forum…

Ranga 2
( Wojownik ) - Tą rangę otrzymuje osoba która na pisała minimum 20 postów….


Ranga 3
( Mistrz ) - Tą rangę otrzymuje osoba która na pisała minimum 160 postów….


Ranga 4
( Niepokonany ) - Tą rangę otrzymuje osoba która na pisała minimum 310 postów….


Ranga 5
( Legenda ) - Tą rangę otrzymuje osoba która na pisała minimum 640 postów….


Ranga 6
( Heros ) - Tą rangę otrzymuje osoba która na pisała minimum 1180 postów….


UWAGA
Posiadacz rangi Heros może starać się o przyznanie mu rangi Admin na forum !!!
W tym celu trzeba napisać prywatną wiadomość do Lidera ( Silaks  )

POPRAWNA WIADOMOŚĆ – Mam na imię Silaks posiadam już rangę Heros i proszę o przyznanie mi tytułu Administratora ( Admin )
mój profil to http://www.dv.pun.pl/profile.php?action=view&id=2

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cll.pun.pl www.ekonomik.pun.pl www.wildlifepark.pun.pl www.aston50.pun.pl www.pedagog.pun.pl